Дупнишки криминалисти са задържали 37-годишен местен жител за притежание на наркотично вещество, съобщиха от полицията.
При извършена проверка в ж.к. “Бистрица“ у него е открито и иззето полиетиленово пликче с вещество, реагирало на амфетамин при полеви наркотест.
По случая е образувано бързо полицейско производство в РУ – Дупница, а прокуратурата е уведомена.









--1200--700.jpg)



