18-годишен младеж е задържан в Перник, след като у него е открит вейп с наркотично вещество, съобщиха от полицията.
Младежът, който е с постоянен адрес в село Ярджиловци, бил проверен вчера в централната част на града. При вида на униформените той направил опит да остави електронното устройство до близка сграда.При извършения полеви наркотест течността във вейпа реагирала положително на канабис.

--900.jpg)




--800.jpg)






