Перничанин е установен и санкциониран от служители на ОДМВР – Перник след публикация в местен интернет сайт, в който е заснет автомобил, движещ се с висока скорост и извършващ рискови маневри, наподобяващи дрифт.
След самосезиране на полицията водачът е установен, като са му снети писмени сведения и е отправено предупреждение по Закона за МВР да се въздържа от подобни прояви.По случая е образувана административно-наказателна преписка, а работата продължава.
От ОДМВР – Перник напомнят, че подобни прояви създават сериозен риск за всички участници в движението и че контролът срещу нерегламентирани гонки и опасно шофиране е приоритет.


--800.jpg)


--800.jpg)







--700.jpg)