Средно езиково училище “Св. Паисий Хилендарски“ в Дупница тържествено отбеляза дипломирането на Випуск 2026.

С много емоции, празнично настроение и вълнение училището изпрати своите зрелостници, които поемат към нов етап от своя живот, изпълнен с нови възможности и лични предизвикателства.
От учебното заведение отправиха сърдечни поздравления към абитуриентите, като им пожелаха увереност, смели решения и бъдещи успехи в избраните от тях пътища.
“На добър час, Випуск 2026!“ – пожелаха от СЕУ “Св. Паисий Хилендарски“.
Снимки: Средно езиково училище “Св. Паисий Хилендарски“.













