33-годишен мъж от Добринище е задържан от полицията, след като е установено, че управлява автомобил след употреба на наркотични вещества.
Около 20:00 часа на 23 юни на ул. “Васил Коларов“ в Добринище служители на Районното управление в Банско спрели за проверка лек автомобил “Фолксваген Голф“. При извършен тест с техническо средство е отчетена употреба на наркотично вещество от страна на водача.
В хода на работата по случая полицейските служители извършили проверка и на обитаваното от мъжа жилище в Добринище. Там била открита около 0,11 грама марихуана.
За случая е уведомена компетентната прокуратура. По случая е образувано производство, а работата на разследващите продължава.




--800.jpg)








