България

Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание

  22.06.2026 14:20  
Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание

Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание.

Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица.

Припомняме, че Добрев обяви оттеглянето си от Парламентарната група на ГЕРБ в събота на среща с младежката структура на партията в Раковски. / Пресцентър на ГЕРБ